بازی و سرگرمی

بازی کردن به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطی انسان‌ها شناخته می‌شود. بازی‌های گروهی و بازی‌های انفرادی مهارت‌های ارتباطی افراد را ارتقا می‌بخشد.

در کافه بوداپست انواع بازی‌های رومیزی و حتی بازی‌های کنسولی میان اعضایش برگزار می‌شود. بازی‌هایی که گاها ریشه چند صد ساله در سرزمین خودمان دارد و یا بازی‌هایی که در همه دنیا جزو ترند‌های اصلی هستند.
شما می‌توانید با حضور در مجموعه ما و عضویت در باشگاه بوداپست 1932 در بازی‌های لیگ و رقابتی ما شرکت کنید و حتی جایزه‌های نفیسی هم از آن خود کنید.

در این صفحه چند بازی سرگرم‌کننده مرتبط به هوش و تمرکز نیز برای شما دوست داران همیشگی بازی قرار دادیم که می‌توانید ذهن و تمرکز خودتون رو با این بازی‌ها آماده کنید برای بازی‌های سنگینی که در کافه بوداپست در پیش دارید.

بازی تست تمرکز

تست تمرکز

حالا این بازی رو انجام بده! میگن خلبان ها برای تقویت ذهنی شون از این تمرین استفاده می کنند. حالا شما باور نکنید؛ ولی بازی جالبی هست.

شروع بازی

بازی عکس برگردان

عکس برگردان

تو این بازی کاملا آشنا شما بایست عکس‌های مختلف رو با جایگذاری مختلف ببینید و در یک زمان محدود عکس‌های یکسان را انتخاب کنید.

شروع بازی

بازی ماز

ماز

یادتونه بازی خرگوش و هویج رو؟ آره، این بازی همونه! در یک مسیر مارپیچ که بیشتر راه‌ها به بن‌بست میخوره شما بایست کوتاه ترین مسیر رو برای رسیدن به مقصد انتخاب کنید. بازی خاطره انگیزی هست.

شروع بازی

بازی مکعب روبیک

مکعب روبیک

چند سالی هست که مکعب روبیک به یک بازی پرطرفدار و رقابتی بین بسیاری تبدیل شده. مهم‌ترین نکته در این بازی سرعت هست که هر کسی در سریعترین زمان مکعب روبیک رو به حالت استاندارد برگردونه برنده هست. ما خودمون که خیلی مستعد نیستیم تو این زمینه، ولی شاید شما استعدادشو داشته باشین.

شروع بازی

بازی پازل عکس

پازل عکس

این بازی هم یک بازی آشنا هست. توی تلویزیون هم بارها در مسابقه هایی که نشون دادن این بازی رو انجام دادن. توی این بازی یه عکسی در ابتدا نمایش داده میشه و بعدش به صورت تکه های جدا از هم عکس پراکنده میشه و شما بایست با جابجایی پازل وار تصویر اولیه رو بسازین.

شروع بازی

بازی حساب کتاب

حساب کتاب

شاید برای بعضی‌ها کودکانه به نظر بیاد؛ اما برای خیلی‌ها از جمله خود من این بازی ریاضی خیلی جذاب و حتی هیجان انگیزه. این که چه اعدادی رو توی هر خانه قرار بدیم که جدولمون از لحاظ محاسباتی درست از آب دربیاد. شما هم امتحان کنید شاید بدتون نیاد.

شروع بازی